Kontakt:
Tel.: +420 602 263 671
(remove XX) info XX @ptakoviny-hradec-kralove XX .cz

Prodejna (maloobchodní ceny):
Divišova 757/1, 500 03, Hradec Králové

Po - Pá: 10:30 - 19:00,
So: 12:30 - 18:30

BLOG

Paruky Pardubice

Jako originální doplněk ke kterémukoliv kostýmu jednoznačně patří paruka. Ať již potřebujete paruku ke strašidelnému kostýmu, ke kostýmu hippies nebo hledáte realisticky vypadající paruku, kterou chcete nosit jen pro změnu všedního … (Celý text)

Nafukování balonků heliem

Chystáte narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou, firemní večírek, nebo jen chcete potěšit děti létajícím balónkem Mickeyho Mouse? V naší kamenné prodejně i internetovém obchodě máme na výběr ze stovky různých druhů, … (Celý text)

Halloween Pardubice

Halloween, den dušiček, se hned vybaví dlabání dýně, strašidelné kostýmy a koledování. Na halloweena se děti i dospělí oblékají do strašidelných kostýmů, které však nemusejí býýt za … (Celý text)

Narozeninové oslavy Pardubice

Plánujete narozeninovou oslavu? Využijte naší různorodé nabídky v možnosti vytvořit tematickou atmosféru prostřednictvím našeho dekoračního sortimentu. Vaše party bude jiná. Nebude jí chybět atmosféra, která Vaše hosty zaujm… (Celý text)

Rozlučka se svobodou Pardubice

Není lepší překvapení, než když pro Vás někdo uspořádá tu nejdokonalejší rozlučku se svobodou. Tedy obvykle to není jen tak někdo, ale je to Vaše nejlepší kamarádka či kamarád a parta dalších výjimečn&yac… (Celý text)

Výzdoba svatební hostiny Pardubice

Chystáte se na klasickou svatební hostinu v Pardubicích a nevíte jak ji vyzdobit? To můžete právě u nás! Máme pro Vás bílé varianty potahů na židle, bílý slavnostní koberec nebo bílý ubrus, který nesmí chybět n… (Celý text)

Mikuláš Pardubice

Chystáte se na mikulášský večírek se svými přáteli a rodinou? U nás najdete vše potřebné od kostýmů přes dekorace a doplňky...zkrátka vše potřebné pro autentickou mikulášskou slavnost, ať už v Pardubicích, … (Celý text)

Nafukování balónků heliem Pardubice

Plánujete velikou přepychovou oslavu v Pardubicích? Vznášející se balónky všech barev po celé místnosti i stropě! To jsou balónky nafouknuté héliem. Umí létat, držet nad zemí lehké dekorace jako je napřík… (Celý text)

Tématická párty Hradec Králové

Plánujete oslavu narozenin a chtěli byste ji udělat zajímavější? Pokud ano, tak pro vás máme řešení – tématická párty!  U nás v Ptákovinách Hradec Králové máme nejrůznější dekorace a do… (Celý text)

Make-up a líčídla Hradec Králové

Pokud potřebujete super make-up a líčidla, tak rozhodně musíte navštívit náš obchod! U nás najdete líčidla ke každé příležitosti i pro tvůj originální kostým. K úspěchu Vám stačí si vybrat pár produktů a bu… (Celý text)

Silvestrovská oslava Hradec Králové

10! …… 9! ...... 8! ..... 7! ......  Nevím jak Vám ostatním, ale mně tento rok zas utekl jako voda! Po úklidu následků silvestrovských oslav následovali jako mrknutím oka Velikonoce a než jsem se nadála bylo i léto v trapu! No a … (Celý text)

Výzdoba svatební hostiny Hradec Kralove

Čeká vás příprava podzimní svatby a máte plnou hlavu toho, jaké dekorace na ni nejlépe zvolit? Nevíte, jak máte ozdobit svatební stoly a přemýšlíte nad tím, kam hosty posadíte a jak označíte jejich místa? … (Celý text)

Valentýn Hradec Králové

Valentýn se nám pomalu ale jistě nezadržitelně blíží, takže nastal čas se na něj začít zlehka připravovat. A od toho tu jsme my! Vyrazte k nám do Ptákovin v Hradci Králové a zažijte Valentýn jako nikdy předtím! Pokud chcete být origin&… (Celý text)

Masopustní průvod Hradec Králové

Tři dny masopustu. Krásný čas hodokvasu od neděle až do popelečné středy, všude to hýří životem, rozličnými vůněmi, jídlem a maškarami! Chcete-li se zapojit do průvodu jako maškara a nevíte za koho se přestrojit s chutí zavítejte do n… (Celý text)

Karnevalové kostýmy Hradec Králové

Hledáte skvělý kostým na karneval, či jinou akci? Přijďte k nám. U nás si můžete vybrat: barevné obleky, cesta kolem světa, druhá kůže - morphsuit, vojáci a vojandy, čert, anděl a mikuláš, čarodějnice a kouzelníci, disco, filmy a pohádky, 60… (Celý text)

Narozeninová výzdoba Hradec Králové

Plánujete narozeninovou, či jinou oslavu? Přichystejte Vašemu oslavenci nezapomenutelnou narozeninovou párty s naší narozeninovou výzdobou! Veškerá výzdoba na jednom místě! Celé 2 patra neuvěřitelných věcí. Neskutečně velký vý… (Celý text)

Nafukování balónků héliem Hradec Králové

Potřebujete balónkovou výzdobu? Chcete darovat k narozeninám velkou zlatou číslici, nebo potěšit děti létajícím balónkem Mickey Mouse? Vybrat u nás můžete jak fóliové, tak i latexové balónky v různých barevných k… (Celý text)

Párty výzdoba Hradec Králové

Pořádáte narozeninovou oslavu, slavíte výročí nebo narození miminka? Tak to jste přišli na to správné místo! Náš sortiment v Ptákovinách v Hradci Králové uspokojí i toho nejnáročnějš&iacu… (Celý text)

Costume rental Hradec Kralove

Our costume rental shop in Hradec Králové offers you the possibility of renting costumes for various carnivals, company parties or birthday parties. Our shop offers large selection of men's, women's and children's costumes. No need to buy the whole costume just for one night! Rent it out in our shop at a great pri… (Celý text)

Ptákoviny Hradec Králové

Čeká Vás oslava narozenin, párty, nebo třeba jen posezení doma s přáteli? Jistě si v hlavě všichni představujeme, co všechno příprava nějaké takové sešlosti obnáší. Pro někoho to může být hrozná představa – tolik… (Celý text)

Nafukování balónků Hradec Králové

Chystáte oslavu, rozlučku se svobodou, firemní večírek, vánoční párty, nebo jen chcete potěšit děti létajícím balónkem Dory? V naší kamenné prodejně i internetovém obchodě máme na výběr ze stovky různ&yacut… (Celý text)

Čarodějnice Hradec Králové

Všichni víme, co přichází 30. dubna a pokud nevíte, tak my vám to oznamujeme. Bude pálení čarodějnic! Pálení čarodějnic nebo také též filipojakubská noc se slaví 30. dubna. Jedná se o lidový svátek, který… (Celý text)

Vystřelovací konfety dokreslí moment překvapení

„BANG!“... to že umí jen zbraně a ohňostroj? Ale kdeže... Taky to umí konfety v kanónu! Svatba, oslava narozenin, promoce, silvestr, stylová párty, rozlučka... bože těch příležitostí využít vystřelovací konfety je tolik. Nebojte se jich! Je to ohromn&aac… (Celý text)

Loučení se svobodou Hradec Králové

Ženete se do chomoutu? To chce rozlučku se svobodou. U nás nabízíme všechny doplňky co byste mohli potřebovat! Dekorace? Není problém. Nabízíme různé barevné girlandy, spirály a závěsy. Vyzdobte vybrané místo na párty a oslň… (Celý text)

Paruky Hradec Králové

Stojíte před zrcadlem, díváte se na sebe a říkáte si něco tomu chybí? Vsadíme se, že nemáte paruku. Tento jednoduchý prvek dokáže všechno změnit. Představuje perfektní start k proměně a zároveň i poslední dílek puzzlí.… (Celý text)

Halloween Hradec Králové

Halloween není svátkem, který by měl v České republice velkou tradici. I tak si zde rok od roku získává větší popularitu a my tak můžeme poslední říjnový večer vídat strašidelné průvody a pořádat strašideln… (Celý text)

Mikuláš Hradec Králové

Začátek prosince je ve znamení hledání dárků, svařáku, trdelníků a hlavně svátek slaví Mikuláš! Chystáte mikulášské překvapení pro své děti, nebo děti ze sousedství, ale ještě nevíte co na s… (Celý text)

Rozlučka se svobodou v Hradci Králové

Máte v plánu rozlučku se svobodou a přejete si, aby to byl nezapomenutelný zážitek jak pro vás, tak pro všechny kolem? U nás najdete vše potřebné! Korunky, boa, šerpy pro všechny či podvazky pro nevěstu. Balónky,&nbs… (Celý text)

Půjčovna kostýmů Hradec Králové

Znáte ten pocit, když stojíte před otevřenou skříní, hledíte do jejích hlubin a hlavou vám běží věta. NEMÁM CO NA SEBE. Pokud se jedná o běžný pracovní den, nebo výlet s přáteli, nakonec se většinou něco najde. Pokud se … (Celý text)

Oktobrfest (pivní párty)

Tematické narozeninové party jsou v našich představách spojeny především s dětskými oslavami, indiány, námořníky, princeznami a vílami. Co když ale slaví životní jubileum někdo dávno dospělý a navíc třeba zna… (Celý text)